Vevgrammofon

Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon
Vevgrammofon

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEVGRAMMOFON, 1900-talets början, fodral i ek, tratt i plåt lackerad i två blå nyanser, fodralets höjd ca 14, trattens längs ca 41 cm

Slitage, sprickor, funktionen kan ej garanteras, bottenplatta lös

512031

2018-01-02