Vevgrammofon
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VEVGRAMMOFON, 1900-talets början, fodral i ek, tratt i plåt lackerad i två blå nyanser, fodralets höjd ca 14, trattens längs ca 41 cm
Slitage, sprickor, funktionen kan ej garanteras, bottenplatta lös
512031
2018-01-02