Karmstol nyrenässans

Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans
Karmstol nyrenässans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor med lejonmaskaroner, framben med hjultrissor, omklädd med tyg föreställande hundar, sitthöjd ca 42 cm

slitage

512035

2018-01-03