Oidentifiierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skridskoåkare, olja på pannå, ca 14x19 cm

Rengjord, senare fernissa

512037

2018-01-02