Westbergs möbler stolar Napoli 6 stkn
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
WESTBERGS MÖBLER, Tranås, 6 stolar Napoli, 1900-talets mitt, betsad bok, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, 1 stol saknar 1 pinne i ryggen
512039
Päivämäärä:
2018-01-03