Westbergs möbler stolar Napoli 6 stkn

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

WESTBERGS MÖBLER, Tranås, 6 stolar Napoli, 1900-talets mitt, betsad bok, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, 1 stol saknar 1 pinne i ryggen

512039

Päivämäärä:

2018-01-03