Arne Jacobsen Myranstolar 6 st

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Myran", 1970-tal, Fritz Hansen, modell 3101, vitlackerade, förkromad benställning, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, en stol med lös sits (saknar skruv)

512045

2018-01-03