Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar 6 st, "Myran", 1970-tal, Fritz Hansen, modell 3101, vitlackerade, förkromad benställning, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, märken, en stol med lös sits (saknar skruvar)
512046
2018-01-03