Rembrandt kopia efter etsning

Rembrandt kopia efter etsning
Rembrandt kopia efter etsning
Rembrandt kopia efter etsning
Rembrandt kopia efter etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REMBRANDT, efter, tiggande familj, etsning, otydligt signerad, 16x13,5 cm

Smärre hanteringsveck

512051

2018-01-02