Figurin Rörstrand

Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand
Figurin Rörstrand

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, figurin, 1900-talets första hälft, porslin, föreställande en uggla, undertill märkt Rörstrand 8366, höjd ca 32,5 cm

Tillverknindefekt/nagg

512061

2018-01-03