Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGO STÅHLE (1921-2015): "Nr 1 Incognito", signerad Ståhle, olja på duk, ca 97x110 cm
Krackeleringar
512073
2018-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här