Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall och röd textil, höjd ca 62, vardera del 82 cm

Slitage och färgbortfall, fläckar

512076

2018-01-03