Poul Skelbye oljemålning

Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning
Poul Skelbye oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUL SKELBYE (Danmark, 1919-2002),
Nouvelles Tendances, signerad och daterad a tergo Poul Skelbye 68-70, olja på duk, 97x130cm

512093

2018-01-03