Bengt Ellis renar

Bengt Ellis renar
Bengt Ellis renar
Bengt Ellis renar
Bengt Ellis renar
Bengt Ellis renar
Bengt Ellis renar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006): Renar, signerad och daterad Ellis -59, ca 65x48 cm,

LITTERATUR: Avbildad (framsida) i tidningen VI 1959

512095

2018-01-03