Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BENGT ELLIS (1923-2006): Renar, signerad och daterad Ellis -59, ca 65x48 cm,
LITTERATUR: Avbildad (framsida) i tidningen VI 1959
512095
2018-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här