Ljusstakar 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver/800, 1800-tal, Tyskland, fyllda bottnar, graverad dekor, tassfötter, höjd ca 30 cm
Mindre skador och lagningar, en ljusstake lutar, en ljusmanschett sitter fast
512116
2018-01-04