Marianne Ågren oljemålning
Valmis
2018-01-04
512142
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i rött, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 85x79 cm