Elis Ryberg olja Hults bruk Östergötland

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): Höst på Hults bruk i Östergötland, signerad och daterad Elis -50, olja på duk, 25x34 cm

512144

2018-01-04