Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL KÖHLER (1919-2006), Vy med Stadshuset, Stockholm, signerad C. KÖH., olja på duk, ca 66x82 cm
Zustandsbeschreibung
Liten tryckskada i övre högra hörnet
512145
2018-01-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner