Carl Köhler oljemålning

Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning
Carl Köhler oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL KÖHLER (1919-2006), Vy med Stadshuset, Stockholm, signerad C. KÖH., olja på duk, ca 66x82 cm

Zustandsbeschreibung

Liten tryckskada i övre högra hörnet

512145

2018-01-04