Säng gustaviansk stil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNG, lövträ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad i ljusgrått samt guld, räfflade gavlar, skuren dekor, kannelyr, längd ca 190 cm, bredd ca 92 cm, höjd ca 80-105 cm
Slitage, repor
512150
2018-01-04