Spegel konsolbord svensk empire
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, svensk empire, förgylld, med skuren dekor och pastellage, med infälld stenskiva, spegelns mått ca 185x83, konsolbordets mått höjd 78, 102x48 cm
Konsolbordet med lagad dekordel, krönet saknar mittdel
512151
2018-01-04