Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, 4 lösa dynor medföljer
mindre slitage
512153
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här