fåtöljer 1900-talets andra hälft

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, 4 lösa dynor medföljer

mindre slitage

512153

2018-01-13