Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

Såld för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanérat i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd 50, diameter 120 cm

skivan med slitage, fuktfläckar

512154

2018-01-13