Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AFFISCH, "Kalle Anka på Tapeten", signerad i trycket Åberg (Gösta Åberg 1905-1981), Borås Kiché & Litografiska A.B., ca 99x68 cm
Fläck
512157
2018-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här