Byrå senempire

Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire
Byrå senempire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, tre lådor, höjd 84, 92x52 cm

Fanérskador, nyckel saknas

512160

2018-01-08