Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 2+2, s.k. göteborgsstolar, 1900-tal, mahognyfanér, sitthöjd ca 47 cm

slitage, mindre skador

512162

2018-01-13