Mosse Stoopendaal

Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): fåglar i träd, signerad samt daterad Mosse Stoopendaal 1945, olja på duk, ca 89x144 cm

512165

2018-01-13