Herbert Felic Hofer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HERBERT FELIC HOFER (f. 1946, Österrike): The artist and his model", signerad och daterad Herbert Felic Hofer 1987, olja på duk, ca 50x69 cm

Kuntoraportti

512168

Päivämäärä:

2018-01-04