Herbert Felic Hofer oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HERBERT FELIC HOFER (f. 1946, Österrike): The artist and his model", signerad och daterad Herbert Felic Hofer 1987, olja på duk, ca 50x69 cm
Kuntoraportti
512168
Päivämäärä:
2018-01-04