Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, höjd ca 239, 143x55 cm

mindre slitage, mindre skador, mindre avslag, renoverat

512170

2018-01-13