Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS VIKSTEN (1926-1987): Komposition, signerad och daterad H Viksten 66v667F, olja på duk, ca 116x90 cm
512174
2018-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här