Åke Nilsson oljemålning

Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning
Åke Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE NILSSON (född 1935): Ockupation, olja på duk, signerad a tergo Åke Nilsson -68, ca 30x40 cm

512184

2018-01-04