Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANETTE FALK, samtida, figur i järnduk, signerad och daterad Falk -2000, järnduk på papp, ca 32x25 cm
512189
2018-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här