Anette Falk skulptur

Anette Falk skulptur
Anette Falk skulptur
Anette Falk skulptur
Anette Falk skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANETTE FALK, samtida, figur i järnduk, signerad och daterad Falk -2000, järnduk på papp, ca 32x25 cm

512189

2018-01-04