Margreta Hennix Reijmyre

Margreta Hennix Reijmyre
Margreta Hennix Reijmyre
Margreta Hennix Reijmyre
Margreta Hennix Reijmyre
Margreta Hennix Reijmyre
Margreta Hennix Reijmyre

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, vinglas, 6 st, formgivna av Margareta Hennix, numrerad fot, signerade Margareta 95, höjd ca 27 cm

Glasens fot med graverad dedikation

512203

2018-01-04