Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, otydligt signerad och daterad 23, olja på duk, 72x80 cm
512213
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här