Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kvinnoporträtt, otydligt signerad och daterad 23, olja på duk, 72x80 cm

512213

2018-01-08