Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): insjölandskap, signerad och daterad C Hallberg 1859, olja på duk, 37,5x52,5 cm

Krackelering, färgbortfall, tryckskador från ram

512226

2018-01-05