Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Gunnar Norrman torrnålsgravyr
Gunnar Norrman torrnålsgravyr
Gunnar Norrman torrnålsgravyr
Gunnar Norrman torrnålsgravyr

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): "Backlandskap", signerad och daterad G. Norrman 1979, 99/100, torrnålsgravyr, 20x14,5 cm

512243

2018-01-12