Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med bro samt fåraherde, olja på duk, bär signatur, 54x118 cm
Proveniens: Wifstavarfs Herrgård
Smärre färgbortfall
512253
2018-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här