Figurin Kina 1900-tal

Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal
Figurin Kina 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, i form av ämbetsman, harlequinmönstrad rock, emaljfärger, höjd ca 23 cm

Nagg

512263

2018-01-05