Bordsuppsats nyrenässans

Bordsuppsats nyrenässans
Bordsuppsats nyrenässans
Bordsuppsats nyrenässans
Bordsuppsats nyrenässans
Bordsuppsats nyrenässans
Bordsuppsats nyrenässans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, glas samt nysilver, 1800-talets slut, nyrenässans, för frukt samt blommor, höjd ca 45 cm

Mindre nagg förekommer

512270

2018-01-05