Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSARMATUR, krom samt glas, 1900-talets mitt, art deco, justerbar kupa, höjd ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
512280
2018-01-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner