Bordsarmatur art deco

Bordsarmatur art deco
Bordsarmatur art deco
Bordsarmatur art deco
Bordsarmatur art deco
Bordsarmatur art deco
Bordsarmatur art deco

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSARMATUR, krom samt glas, 1900-talets mitt, art deco, justerbar kupa, höjd ca 21 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

512280

2018-01-05