Signe Asplund flossamtta

Signe Asplund flossamtta
Signe Asplund flossamtta
Signe Asplund flossamtta
Signe Asplund flossamtta
Signe Asplund flossamtta
Signe Asplund flossamtta

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SIGNE ASPLUND, "Legato", egen verkstad 1930-tal, reliefflossa, ca 204x115 cm
HISTORIK: Signe Asplund var verksam i Stockholm med en egen verkstad under 1930-50-talet

512287

2018-01-05