Lia De Fontenelle oljemålning

Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning
Lia De Fontenelle oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 162x130 cm

Oramad

512288

2018-01-05