Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LIA DE FONTENELLE (född 1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk ca 162x130 cm
Oramad
512289
2018-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här