Släplogg Walker´s Excelsior lV
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THOMAS WALKER & SON, släplogg "Excelsio IV", England 1900-talets första hälft, mässing/gjutjärn, räkneverk, propeller, olja, i träfodral, fungerar enligt uppgift
Bruksslitage, oljerester
512290
2018-01-05