Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad Vasilenko, numrerad 129/240, digital print, ca 70x51 cm

512292

2018-01-05