Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Betendes Mädchen, 1892, osignerad, etsning, ca 19,5x14,5 cm
LITTERATUR: Klipstein 11, Knesebeck 14
Oramad, veck och fläckar i marginalen
512293
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här