Käthe Kollwitz etsning

Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): Betendes Mädchen, 1892, osignerad, etsning, ca 19,5x14,5 cm

LITTERATUR: Klipstein 11, Knesebeck 14

Oramad, veck och fläckar i marginalen

512293

2018-01-20