Burkar Kina

Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina
Burkar Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BURKAR, 1 par + 1, 18/1900-tal, Kina, lackarbete, dekor av figurscen delvis i pärlemor, höjd 10 resp 19,5, diameter 33 resp 37 cm

Skador och slitage

512294

2018-01-05