Gjutjärnsstaket

Gjutjärnsstaket
Gjutjärnsstaket
Gjutjärnsstaket
Gjutjärnsstaket

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAKET, 16 st.,gjutjärn, 1900-tal, svartmålat, längd 36, höjd 44 cm

Slitage, rost

512300

2018-01-05