Bord med intarsia Indien

Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien
Bord med intarsia Indien

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, Indien, 1900-talets mitt, sarg med inläggningar, höjd 73, 210x110 cm

Proveniens: enligt uppgift Alva och Gunnar Myrdal, genom arv till nuvarande ägaren

Ytskada

512301

2018-01-10