Barockljusstakar

Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par (snarlika), malm, barock, 16/1700-tal, bär årtal 1628, signerade undertill, höjd ca 22 cm

Skador, delar saknas, en ljuspipa borrad, kompletterade

512304

2018-01-10