Akseli Gallen-Kallela

Akseli Gallen-Kallela
Akseli Gallen-Kallela

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKSELI GALLEN-KALLELA (Finland, 1865-1931): Mansporträtt, signerad, heliogravyr, efter målning, bildmått ca 27x21,5 cm

Oramad, hanteringsveck, skador i marginalen

512309

2018-01-20