Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AKSELI GALLEN-KALLELA (Finland, 1865-1931): Mansporträtt, signerad, heliogravyr, efter målning, bildmått ca 27x21,5 cm
Oramad, hanteringsveck, skador i marginalen
512309
2018-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här