Skå och tallrikar

Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar
Skå och tallrikar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, imaridekor, skålens diameter ca 22, tallrikarnas diameter ca 22 cm

Spricka, mindre nagg

512310

2018-01-05